Jak rozpocząć szukanie pracy?

 
Jak długo jeszcze będziesz ignorować ten naglący wewnętrzny głos? Ten, który mówi ci, że zasługujesz na wyższe wynagrodzenie? Że powinieneś się rozwijać? Jedyny sposób, by go uciszyć, to zacząć działać.

Zapisz się do MyPage

 
Po rejestracji w serwisie MyPage będziesz mógł:
 
• aplikować na intersujące cię oferty kiedy chcesz, także przy użyciu telefonu komórkowego;
• tworzyć i zarządzać swoimi CV;
• szybko i prosto aplikować na stanowiska na stronie michaelpage.pl, wykorzystując zapisane CV;
• śledzić wysłane aplikacje.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje internet

 
Portale rekrutacyjne pozwalają śledzić setki ofert pracy. Są one podzielone ze względu na branżę, miasto, rodzaj zatrudnienia. Możesz także zarejestrować się na tych stronach, aby otrzymywać regularne mailingi z ofertami pracy, które spełniają określone kryteria.

Przeglądaj ogłoszenia w prasie

 
To bardziej tradycyjny sposób poszukiwania pracy, ale zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie magazyny bywają dobrym źródłem ofert. Z prasy możesz także dowiedzieć się więcej o firmach, w których chciałbyś pracować oraz poczytać biznesowe aktualności.

Czytaj publikacje branżowe

 
Magazyny, newslettery i inne publikacje branżowe nie tylko zawierają aktualne oferty pracy, ale są także bogatym źródłem informacji na tematy związane z twoją specjalizacją i branżą.

Skorzystaj ze swojej sieci kontaktów

 
Możesz poprosić członków rodziny, przyjaciół i znajomych, aby mieli oko na propozycje zawodowe dopasowane do twoich umiejętności i zainteresowań, a także przedstawili cię osobom, które mogą ci pomóc w szukaniu pracy. Rola osobistych poleceń przy poszukiwaniu zatrudnienia jest nie do przecenienia.