You are here

Overview of Indices

Michael Page wspiera kandydatów z branży marketingowej w poszukiwaniu pracy na stanowiskach kierowniczych średniego i wyższego szczebla. Jesteś doświadczonym specjalistą w zakresie marketingu lub reklamy? Zaufaj doświadczeniu ekspertów – firma Michael Page wspiera i współpracuje z kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacji.

Zespół Michael Page Marketing zajmuje się rekrutacją specjalistów, menedżerów i dyrektorów do pracy w działach marketingu u najbardziej pożądanych pracodawców, a także w agencjach reklamowych o różnych profilach, w agencjach public relations, butikach kreatywnych, domach mediowych, wydawnictwach oraz innych firmach działających w obszarze marketingu, reklamy i promocji.

Każdą rekrutację prowadzimy z uwzględnieniem zarówno strategii biznesowej, jak i długofalowych planów rozwoju zespołu naszego klienta. Dzięki szerokiej sieci branżowych kontaktów biznesowych skutecznie docieramy do najlepszych na rynku ekspertów o różnych – nawet najbardziej niszowych – specjalizacjach związanych z marketingiem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska takie, jak: