Expense Reduction Analysts

Jesteś tutaj

Expense Reduction Analysts

Expense Reduction Analysts to międzynarodowa firma konsultingowa założona w Wielkiej Brytanii w 1992 roku, specjalizująca się w zarządzaniu kosztami i wdrażaniu rozwiązań zwiększających efektywność przedsiębiorstw. Zapewniamy sprawdzoną metodologię w optymalizowaniu wydatków firm z różnych branż we wszystkich typach organizacji.

Każda firma ponosząca koszty ogólne to nasz potencjalny klient. Obsługujemy średnie i duże firmy w Polsce.

expense-reduction-analysts

Dążymy do efektywnej redukcji kosztów. Dzięki naszej wiedzy i rekomendacjom spełnione zostają wszystkie kryteria wymagane przez klientów. Dbamy aby dotychczasowa jakość otrzymywanych usług nie uległa obniżeniu. Nasza oferta jest atrakcyjna i unikalna na rynku - klienci płacą tylko za znalezione i udokumentowane oszczędności. Ten przejrzysty i zrozumiały model działania zachęca do współpracy, ponieważ nasi partnerzy biznesowi mogą tylko zyskać.

W Expense Reduction Analysts możesz w pełni wykorzystać swój potencjał i nabytą przez lata wiedzę ciesząc się jednocześnie niezależnością. Jeżeli masz udokumentowane doświadczenie w roli lidera lub na stanowiskach kierowniczych, możesz wykazać się wysokim poziomem wiedzy specjalistycznej w konkretnym sektorze i chciałbyś prowadzić własną firmę doradczą zapraszamy do kontaktu z nami. Rozmowa odbędzie się bez nacisków czy zobowiązań. Gwarantujemy dyskrecję.