Black Belt

Sochaczew Stała

Dodano 26/05/2021

  • E-commerce
  • Możliwość rozwoju

Naszym klientem jest znana polska organizacja, która prężnie rozwija się na rynku, w związku z ambitnymi planami ekspansji chce usprawnić swój łańcuch dostaw. Dla firmy szukamy osób na stanowiska Black Belt.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów Lean Six Sigma w magazynie e-commerce i logistyce
  • Szkolenie pracowników Łańcucha Dostaw z metodologii Lean Six Sigma
  • Zarządzanie i wspieranie przebiegu warsztatów i projektów usprawniających
  • Śledzenie i raportowanie przebiegu projektów usprawniających
  • Wsparcie innych działów we wdrażaniu nowych narzędzi i projektów,
  • Utrzymanie efektów osiągniętych przy projektach optymalizujących,
  • Prowadzenie programu projektów Lean Six Sigma na różnych poziomach: Yellow, Green and Black Belt

  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki lub w obszarze produkcyjnym
  • Zdobyte doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów w metodyce Lean Six Sigma
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania strategicznego
  • Udokumentowana wiedza z zakresu Six Sigma - Min. certyfikat Green Belt

Oferujemy

  • Umowa o prace
  • Premia roczna, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji pracowników i ich dzieci
Kontakt
Judyta Podlasinska
Numer referencyjny
JN-052021-2576435

Lokalizacja