Business Development Manager (logistyka kontraktowa)

Poznań Permanent

Updated on 11/05/2022

  • Międzynarodowy operator logistyczny
  • Odpowiedzialność za nowy biznes w obszarze logistyki kontraktowej

Dla naszego Klienta - globalnego operatora logistycznego, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Business Development Managera.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za rozwój nowego biznesu w obszarze logistyki kontraktowej,
  • Współpraca z oddziałami polskimi oraz globalnymi oddziałami,
  • Prowadzenie aktywnych działań handlowych, planowanie kanałów docierania do klientów/grup docelowych,
  • Bliska współpraca z zespołami merytorycznymi w zakresie realizowanych projektów,
  • Monitorowanie oraz analiza działań konkurencji,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku organizacji na zewnątrz.

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze logistyki kontraktowej, po stronie operatora logistycznego bądź stronie Klienta,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w globalnej organizacji o uznanej marce na rynku,
  • Pakiet szkoleń oraz dodatkowych benefitów,
  • Realny wpływy na rozwój organizacji w PL.
Kontakt
Pawel Posachowicz
Numer referencyjny
JN-122021-4551898

Sektor
Sprzedaż
Obszar
Logistyka
Branża
Transport & Distribution
Lokalizacja
Poznań
Rodzaj umowy
Stała