Commodity Buyer

Opole Stała

Dodano 19/05/2021

  • Realizacja zakupów strategicznych dla produkcji seryjnej i nowych projektów
  • Współpraca w międzynarodowym zespole

Naszym klientem jest rozpoznawalna międzynarodowa firma produkcyjna, lider w swojej branży oraz atrakcyjny pracodawca, dostarczająca swoje rozwiązania i produkty dla szerokiego grona odbiorców branży przemysłowej.

Opis stanowiska

Rozwój obecne bazy dostawców i poszukiwanie nowych źródeł dostaw

Prowadzenie audytów

Poszukiwanie i kwalifikacja dostawców w ramach całościowego procesu zakupowego

Współpraca z pozostałymi działami firmy i konsultacja techniczna rozwiązań

Prowadzenie bieżących i nowych projektów zakupowych

Analiza umów i negocjowanie warunków

Realizacja założonych celów efektywnościowych i oszczędnościowych

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane) lub kierunki ekonomiczne

Co najmniej 3-5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku i podobnej kategorii materiałowej

Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

Płynne posługiwanie się j. angielskim, znajomość j. niemieckiego mile widziana

Umiejętność czytania rysunków technicznych, znajomość procesów produkcyjnych stali, konstrukcji stalowych, spawania, powłok malarskich i galwanicznych

Doświadczenie w pozyskiwaniu i wdrażaniu nowych dostawców oraz audytowaniu dostawców

Doświadczenie w negocjowaniu cen, prowadzeniu reklamacji

Sprawne posługiwanie się pakietem office i umiejętność przygotowywania prezentacji Power Point,

Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Atrakcyjna rola w zespole zakupów strategicznych

Szeroka odpowiedzialność w zakresie współpracy z dostawcami i realny wpływ na model współpracy i kierunki rozwoju portfela dostawców

Praca w miłej, profesjonalnej atmosferze w doświadczonym zespole

Stabilna umowa o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy uzależniony od realizacji celów + dodatkowe premie uznaniowe

Ubezpieczenie zdrowotne,

Karta Multisport,

Dostęp do stołówki (dopłata 50%),

Dodatki i premie Świąteczne

Kontakt
Rafal Filas
Numer referencyjny
JN-052021-2576752

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Twoja aplikacja trafi do
Rafal Filas