DMS Developer (.Net)

Tczew Stała

Updated on 04/06/2024

  • System DMS - Accure ABC Cloud
  • .Net/ Streamserve/ Opentext

Naszym klientem jest firma o międzynarodowym zasięgu, znana głównie ze swoich rozwiązań i produktów z zakresu opieki zdrowotnej.

Opis stanowiska

  • Projektowanie, tworzenie i wdrażanie rozwiązań systemu DMS
  • Monitorowanie, utrzymanie i optymalizacja istniejących systemów do zarządzania dokumentami
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych oraz wsparcie użytkowników końcowych
  • Komunikacja z wewnętrznymi klientami oraz dostawcą Accure ABC Cloud
  • Udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych

Profil kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy z .Net
  • Doświadczenie z rozwiązaniami, takimi jak Streamserve/Opentext
  • Ogólne zrozumienie XML
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w systemie hybrydowym lub zdalnie
Kontakt
Katarzyna Wojcik
Numer referencyjny
JN-062024-6443014

Sektor
Informatyka
Obszar
Rozwój systemów IT
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Tczew
Rodzaj umowy
Stała