Dyrektor działu autodetailingu - Salon Samochodowy Premium+

Kraków Permanent

Updated on 03/03/2022

  • Salon samochwałów marki Premium+
  • Zarządzanie całym działem autodetailingu

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającego się dilera samochodowego marek premium+, mającego sieć salonów w Polsce szukamy osoby na stanowisko Managera działu autodetailingu.

Opis stanowiska

  • Kierowanie działem przygotowań przedsprzedażnych/ detailingu w autoryzowanym dealerstwie
  • Organizacja pracy zespołu, nadzór realizacji zleceń
  • Pozyskiwanie zleceń z salonu i serwisu oraz poprzez obsługę klienta zewnętrznego
  • Dbanie o jakość i terminowość zleceń
  • Stałe rozwijanie zakresu świadczonych usług
  • Rekrutacja i wdrożenia nowych pracowników oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zespołu

  • Osobiste doświadczenie w zakresie usług autodetailingu - co najmniej 3 lata
  • Kompleksowa znajomość technologii, metod pracy i materiałów oraz narzędzi pracy w autodetailingu
  • Umiejętność diagnozowania i ustalania optymalnego rozwiązania problemów
  • Świadomość oczekiwań klientów i znaczenia jakości usług w marce Premium
  • Umiejętność pracy pod presją zadań i czasu
  • Umiejętności organizowania pracy zespołu
  • Mile widziane praktyczne doświadczenie zawodowe z samochodami klasy Premium i Superpremium
  • Komunikatywność i doświadczenie w obsłudze wymagających klientów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia wraz z premią
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się organizacji
  • Realny wpływ na dalszy rozwój organizacji
Kontakt
Marcin Fleszar
Numer referencyjny
JN-022022-5281962

Sektor
Handel Detaliczny i Moda
Obszar
Produkcja/Zaopatrzenie
Branża
Retail
Lokalizacja
Kraków
Rodzaj umowy
Stała