Dyrektor Zarządzający Stowarzyszenia Technologii Medycznych

Warszawa Perm / Contract B2B

Dodano 09/03/2022

  • Head of NGO, IVD, Life Science
  • Diagnostyka, In vitro, Wyroby medyczne

Dla naszego klienta, stowarzyszenia zrzeszającego działające w Polsce krajowe i globalne firmy zaangażowane w badania, rozwój, produkcję, dystrybucję oraz import wyrobów medycznych i usług, poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Zarządzającego.

Opis stanowiska

  • Kształtowanie i realizacja skutecznej strategii rozwoju stowarzyszenia na konkurencyjnym rynku dostaw i usług
  • Współpraca z podmiotami działającymi na rynku wyrobów medycznych, IVD i Life Science oraz w obszarze instytucji, administracji, nauki i świadczeń zdrowotnych, organizacji przemysłu i usług medycznych, regulatorów prawa i technologii, startup'ów, dostępu do rynku oraz nadzoru rynku.
  • Współpraca z międzynarodowymi organizacjami w obszarach strategicznego i operacyjnego rozwoju technologii medycznych w Polsce i EU.
  • Dbałość o utrzymanie oraz rozbudowę członkostwa i organizacji stowarzyszenia.
  • Zarządzanie i motywowanie podległych pracowników.
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z członkami stowarzyszenia.
  • Usprawnienie działań oraz praca nad dalszym rozwojem stowarzyszenia.
  • Współpraca z pokrewnymi stowarzyszeniami.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki medyczne i około medyczne.
  • Minimum 5-letnie praktyczne doświadczenie w obszarze współpracy z sektorem medycznym Dobrze widziane doświadczenie we współpracy z firmami diagnostycznymi i/lub producentami IVD i innymi z obszaru nowych technologii.
  • Doświadczenie w zarządzaniu biurem oraz zespołem.
  • Doskonale rozwinięte umiejętności analityczne w zakresie rynku ochrony zdrowia, budowania narracji i prezentacji.
  • Asertywność i umiejętność przekonywania do swoich wizji i racji za nimi stojącymi.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - warunek konieczny.
  • Utrzymywanie relacji z pokrewnymi stowarzyszeniami w EU.

Oferujemy

  • Długofalowe zatrudnienie, w stabilnym stowarzyszeniu z ugruntowaną pozycją rynkową.
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, forma zatrudnienia do uzgodnienia.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Samodzielność i dużą decyzyjność w działaniu.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i realnego wkładu w rozwój stowarzyszenia na rynku polskim.
Kontakt
Magdalena Rozanska
Numer referencyjny
JN-032022-5379148

Sektor
Opieka Zdrowotna/Life Sciences
Obszar
Badania i rozwój
Branża
Healthcare / Pharmaceutical
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B