Global Account Manager

Warszawa Stała

Dodano 21/04/2021

  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z Klientami w obszarze high-tech and home
  • Globalna rola w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki

Naszym Klientem jest Europejski lider w logistyce pojazdowej i jeden z 10 największych światowych partnerów w zakresie rozwiązań multimodalnego łańcucha dostaw. Obecnie poszukujemy zaangażowanej i samodzielnej osoby na stanowisko Global Account Managera. Wybrana osoba będzie w pełni odpowiedzialna za działania sprzedażowe w obszarze high-tech i home equipment.

Opis stanowiska

* Definiowanie i wdrażanie strategii handlowej rozwoju oraz biznesplanu docelowych kluczowych klientów
* Rozwijanie nowego biznesu poprzez aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów i rozwiązań w ramach portfela klientów
* Prowadzenie negocjacji kontraktowych i biznesowych z centralnymi zespołami zakupów klientów
* Pośrednie zarządzanie zespołami sprzedażowymi w Europie

Profil kandydata

* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań logistycznych
* Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
* Umiejętność negocjacji
* Mobilność oraz gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy

* Pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki
* Ciekawe wyzwania i dużą samodzielność
* Pracę na rynkach międzynarodowych
* Narzędzia niezbędne do pracy

Kontakt
Bartlomiej Delezynski
Numer referencyjny
JN-042021-2563433

Lokalizacja