This position is now filled

Updated on 30/05/2022

  • międzynarodowa firma produkcyjna
  • Legnica

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Legnicy zatrudniająca ponad 500 pracowników.

Opis stanowiska

  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników

  • administrowanie danymi personalnymi

  • uczestnictwo w procesie continuous improvement obszaru administracji kadrowo-płacowej
  • koordynowanie pracy zespołu kadr i płac

  • implementacja elastycznych harmonogramów czasu pracy

  • udział w grupie projektowej związanej z digitalizacją i optymalizacją pracy obszaru administracji kadrowo-płacowej

  • raportowanie wskaźników personalnych

  • zarządzanie benefitami pracowniczymi oraz ich ewidencjonowanie

Profil kandydata

  • ukończone studia wyższe

  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków

  • min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • swobodna obsługa różnego rodzaju aplikacji (MS Excel, SAP)

  • wysokie kompetencje społeczne - komunikatywność, umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kursów i szkoleń,
  • dodatkowe świadczenia socjalne i dofinansowanie do posiłków,
  • praca w firmie o rozwiniętej i kulturze organizacyjnej i doświadczony zespół HR,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym.
Kontakt
Anna Wronka
Numer referencyjny
JN-082021-2956688

Sektor
Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
Obszar
Kadry i płace
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Legnica
Rodzaj umowy
Stała
Twoja aplikacja trafi do
Anna Wronka