IT Infrastructure Manager

Warszawa Stała praca zdalna

Dodano 05/06/2024

  • IT Infrastructure Management
  • Cloud

Naszym klientem jest lider elektronicznych usług z obszaru rozliczeń i płatności

Opis stanowiska

  • zarządzanie i rozwijanie zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie infrastruktury IT i usług helpdesk
  • implementacja i utrzymanie najlepszych praktyk ITIL i DevOps w celu optymalizacji procesów i usług IT
  • zapewnienie wysokiej dostępności i niezawodności usług IT
  • nadzorowanie ciągłej integracji i ciągłego wdrażania (CI/CD) oraz automatyzacji procesów IT
  • współpraca z innymi działami oraz dostawcami zewnętrznymi w celu ciągłego doskonalenia usług IT
  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących działania infrastruktury i usług IT
  • koordynacja działań zespołu administratorów infrastruktury w celu utrzymania niezawodności sieci, serwerów oraz systemów informatycznych
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu dokumentacji technicznej i procedur operacyjnych
  • nadzór nad procesem rozwiązywania problemów oraz reagowanie na zgłoszenia incydentów zgodnie z ustalonymi SLA
  • monitorowanie wydajności zespołu i podejmowanie działań w celu ciągłego doskonalenia procesów oraz podnoszenia kompetencji pracowników

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub pokrewne
  • minimum 3 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem IT, z preferencją w obszarze infrastruktury i utrzymania usług
  • znajomość i doświadczenie w implementacji metodologii ITIL i DevOps
  • umiejętności zarządzania projektami i doskonałe zdolności organizacyjne
  • wysokie kompetencje analityczne i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Karta sportowa
Kontakt
Marcin Golemba
Numer referencyjny
JN-062024-6444592

Sektor
Informatyka
Obszar
Infrastruktura
Branża
Financial Services
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała
Twoja aplikacja trafi do
System pracy
praca zdalna