(Junior) Konsultant SAP PM

Poznań Stała praca zdalna

Updated on 08/03/2024

  • Firma będąca liderem branży (automotive)
  • Bardzo dobra znajomość modułu SAP PM

Naszym klientem jest międzynarodowa firma będąca liderem w obszarze produkcji w automotive.

Aktualnie do swojego zespołu IT poszukuje Wewnętrznego Konsultanta SAP - moduł PM. Centrala jak i zakład produkcyjny firmy znajdują się w woj. wielkopolskim.

Opis stanowiska

  • Praca z użytkowanikami systemu SAP w zakładzie produkcyjnym firmy
  • Współpraca z firmą zewnętrzą pod kątem modyfikacji systemu SAP
  • Staławspółpraca z biznesem
  • Formułowanie rekomendacji dotyczących usprawnień funkcjonalnych i technicznych aplikacji
  • Identyfikacja luk, problemów i proponowanie rozwiązań

  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP i modułu PM - warunek konieczny
  • Bardzo znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z biznesem, proponowaniurozwiązań
  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy z zespołem
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia
  • Pakiet benefitów
  • Hybrydowy model pracy
  • Zgrany, profesjonalny zespół
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Kontakt
Magda Tarkowska
Numer referencyjny
JN-022024-6331610

Sektor
Informatyka
Obszar
ERP
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Poznań
Rodzaj umowy
Stała
Twoja aplikacja trafi do
System pracy
praca zdalna