Junior Project Manager

Trójmiasto Permanent PLN1 - PLN2

Dodano 17/12/2021

  • Praca dla międzynarodowego generalnego wykonawcy
  • Projekt przemysłowy

O naszym kliencie

Międzynarodowy generalny wykonawca powierzchni kubaturowych

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektem budowlanym wraz z przygotowaniem produkcji oraz realizacją.
  • Dbanie o termin realizacji prac - zgodnie z warunkami umownymi.
  • Dbania o jakość prac oraz bezpieczeństwo.
  • Optymalizacja prac w kontekście rezultatów finansowych.
  • Reprezentowanie firmy przed Inwestorem.
  • Zarządzanie Zespołem budowy
  • Dbałość o BHP

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami budowlanymi, w tym zarządzanie i koordynacja procesu realizacji inwestycji, negocjacje z Klientami i podwykonawcami, sporządzanie wycen.
  • Znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego pozwalająca na swobodną komunikacji.
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz orientacja na rozwiązywanie problemów
  • Bardzo dobra znajomość programów Ms Word, Ms Excel i Ms Project.
  • Wysokie umiejętności analityczne i logiczne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz zdolność motywowania i inspirowania zespołu

Oferujemy

  • Szkoleniach zewnętrzne i wewnętrzne.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta sportowa.
  • Karta lunchowa.
  • Ubezpieczenie grupowe.
Kontakt
Malgorzata Wojdyna
Numer referencyjny
JN-112021-4534811

Sektor
Nieruchomości, Budownictwo
Obszar
Budownictwo kubaturowe
Branża
Property
Lokalizacja
Trójmiasto
Rodzaj umowy
Stała