Kierownik Łańcucha Dostaw

Pomorskie Stała

Updated on 23/05/2024

  • Firma produkcyjna
  • Szerokie pole do wdrażania optymalizacji

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży industrialnej. Organizacja jest w fazie dynamicznego rozwoju i wprowadzania nowych produktów na rynek.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem łańcucha dostaw oraz realizacja powierzonych celów;
  • Zarządzanie podległym zespołem;
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania magazynów oraz przepływu materiałów;
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem;
  • Realizacja projektów optymalizacyjnych, w celu zwiększenia wydajności, skalowania biznesu oraz skracania czasów realizacji;
  • Opracowywanie polityki zakupowej oraz wewnętrznych procesów logistycznych;
  • Budowanie strategii rozwoju łańcucha dostaw;
  • Zarządzanie gospodarką magazynową (z uwzględnieniem dostępności materiałów oraz poziomu rotacji);
  • Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi dostawcami.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na stanowisku menadżerskim/dyrektorskim w obszarze Supply Chain;
  • Umiejętności menadżerskie, zarządzania zespołem oraz procesami logistycznymi, zakupowymi i magazynowymi;
  • Doświadczenie w realizacji strategicznych celów;
  • Znajomość narzędzi leanowych;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Umowa o pracę;
  • Opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Imprezy firmowe.
Kontakt
Magdalena Ziajor
Numer referencyjny
JN-052024-6425942

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zarządzanie łańcuchem dostaw
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Pomorskie
Rodzaj umowy
Stała