This position is now filled

Updated on 16/07/2021

  • Generalny Wykonawca z międzynarodowym kapitałem
  • Nadzór nad całością prac związanych z obszarem elektrycznym

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, podyktowanych zwiększającą się ilością realizowanych projektów, dla naszego Klienta - Generalnego Wykonawcy specjalizującego się w budownictwie przemysłowym, poszukujemy pełnych pasji oraz zaangażowania Kandydatów na stanowisko Kierownik Projektów ds. Instalacji Elektrycznych.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie wszelkich prac związanych z realizacją projektu na budowie w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Prowadzenie obmiarów,
  • Nadzorowanie wyboru podwykonawców,
  • Koordynowanie harmonogramów,
  • Optymalizacja kosztów projektu, kontrola kosztów,
  • Powadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie.

  • Wykształcenie wyższe w specjalności instalacje elektryczne,
  • 3-4 letnie doświadczenie w pracy na budowie na podobnym stanowisku, a w szczególności na inwestycjach przemysłowych, kubaturowych, halowych po stronie GW,
  • Wiedzę na temat produktów, urządzeń, systemów w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Umiejętność poruszania się po rynku w obszarze instalacji elektrycznych,
  • Posiadanie szerokich relacji z firmami podwykonawczymi,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • samodzielność i skuteczność w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta Multisport,
  • Liczne szkolenia,
  • Pakiet socjalny,
  • Nagrody za konkursy pracownicze.
Kontakt
Pawel Posachowicz
Numer referencyjny
JN-042021-2555000

Sektor
Nieruchomości, Budownictwo
Obszar
Zarządzanie projektami
Branża
Property
Lokalizacja
Poznań
Rodzaj umowy
Stała