Kierownik Robót Sanitarnych (instalacje wewnętrzne)

Wrocław Permanent

Updated on 18/08/2022

  • GW z obszaru budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego
  • praca od zaraz

Naszym Klientem jest lider w branży budowlanej realizujący inwestycje w sektorze budownictwa kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Opis stanowiska

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości we współpracy z kierownikiem kontraktu
  • Koordynacja robót w zakresie instalacji HVAC, wodnokanalizacyjnych i gazowych
  • Analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych i wykonawczych
  • Uzgadnianie projektów z Zamawiającym
  • Przygotowywanie ofert, analiza cenowa, negocjacje z podwykonawcami
  • Opracowywanie kosztorysów branżowych w zakresie instalacji
  • Rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu inżynieria środowiska
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót w zakresie instalacji wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu robót branżowych
  • Umiejętność obsługi MS Project, AutoCAD

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
Kontakt
Marlena Szafron-Lejman
Numer referencyjny
JN-082022-5724251

Sektor
Nieruchomości, Budownictwo
Obszar
Budownictwo kubaturowe
Branża
Property
Lokalizacja
Wrocław
Rodzaj umowy
Stała