Kierownika Logistyki (branża budowlana)

Warszawa Perm / Contract B2B

Dodano 25/03/2022

  • Międzynarodowa Organizacja
  • Nowa Rola

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży budowlanej specjalizująca się w transporcie kolejowym. Funkcjonuje już od ponad 50 lat i realizuje projekty między innymi w Norwegii, Turcji, Indiach oraz w Polsce.

Opis stanowiska

  • Udział w tworzeniu strategicznych planów i przeglądów w celu osiągnięcia celów operacyjnych dla Regionu WEST
  • Prognozowanie potrzeb, przygotowywanie rocznych budżetów, planowanie wydatków, analizowanie odchyleń i inicjowanie działań korygujących w celu osiągnięcia celów finansowych magazynów
  • Określanie wymagań w zakresie obsługi materiałów i magazynowania
  • Opracowywanie procesów przyjmowania materiałów, wykorzystywania sprzętu, zarządzania zapasami i wysyłania produktów
  • Opracowywanie i wdrażanie skutecznych lokalizacji magazynów, uwzględniających przepływy materiałowe, wyposażenie i systemy obsługi produktów
  • Koordynacja z powiązanymi działami w celu zapewnienia odpowiedniego przepływu informacji
  • Zarządzanie procesami i wprowadzaniem danych
  • Sporządzanie raportów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5 lat doświadczenia w operacjach magazynowych w branży budowlanej,
  • Mile widziane doświadczenie w projektach związanych z zarządzaniem zmianą
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Praktyka w stosowaniu narzędzi lean i/lub innych metod doskonalenia procesów
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
Kontakt
Judyta Ostrowska (Podlasińska)
Numer referencyjny
JN-032022-5401949

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Logistyka
Branża
Property
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B