Koordynator ds.logistyki

Warszawa Perm / Contract B2B

Updated on 07/09/2022

  • Międzynarodowa organizacja handlowo-usługowa
  • Woj. mazowieckie

Naszym klientem jest przedsiębiorstwo handlowo-usługowe skupiające swoją działalność w obszarze spożywczym (commodity). W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. logistyki w dziale eksportu.

Opis stanowiska

  • Wsparcie organizacji od strony logistyki w dziale eksportu, w tym:
    - Monitorowanie załadunku produktów
    - Przygotowywanie harmonogramów pracy dla firm transportowych
    - Miesięczne prognozowanie usług logistycznych
  • Obsługa transportu
    - wystawianie i weryfikacja dokumentów transportowych, rozpatrywanie reklamacji, kontrolowanie kosztów wysyłek, archiwizacja dokumentów, raportowanie poziomu wskaźnika KPI do działu logistyki
  • Inicjowanie rozwiązań mających na celu optymalizację całego łańcucha dostaw
  • Utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych i udział w spotkaniach z kluczowymi kontrahentami

Profil kandydata

  • Wymagane wykształcenie wyższe
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość systemu JD Edwards
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze commodity
  • Znajomość reguł Incoterms
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: m.in: kartę multi-sport, prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Pakiet premiowy
Kontakt
Agnieszka Golebiewska
Numer referencyjny
JN-072022-5697774

Sektor
Logistyka
Obszar
Zarządzanie logistyką
Branża
FMCG (Fast Moving Consumer Goods)
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B