Księgowy / Księgowa - spółka handlowa, okolice Arkadii

Warszawa Permanent

Updated on 04/01/2022

  • Współpraca z Główną Księgową nastawiona na rozwój zespołu
  • Niewycinkowy zakres obowiązków

Dla naszego Klienta, firmy handlowej znajdującej się pomiędzy Żoliborzem a Centrum, poszukuje do przemiłego zespołu Kandydatów na stanowisko Księgowe/Księgowego.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad wewnętrznym obiegiem dokumentów finansowo - księgowych
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów kosztowych zgodnie z obowiązującymi polskimi standardami rachunkowości
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Rozliczanie transakcji WNT oraz WDT / Transakcje międzynarodowe
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, JPK - VAT UE)
  • Przygotowywanie i obróbka danych do raportów GUS
  • Wsparcie w bieżących czynnościach administracyjnych
  • Uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca i roku

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (finanse/ekonomia/rachunkowość)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 2/3 lata
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i ustawy o VAT
  • Doświadczenie w wewnętrznym dziale księgowym firmy handlowej będzie dodatkowym atutem lub prowadzeniem spółek handlowych w biurze rachunkowym

Oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Kontakt
Mateusz Kaczmarczyk
Numer referencyjny
JN-102021-3616130

Sektor
Księgowość, Audyt, Podatki i Doradztwo
Obszar
Księgowość
Branża
Energy & Natural Resources
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała