Leasing Manager (retail)

Warszawa Contract B2B

Dodano 23/04/2024

  • Polski Deweloper oraz zarządca nieruchomości komercyjnych
  • Komercjalizacja obiektów handlowych

Dla naszego Klienta - polskiej firmy deweloperskiej - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Leasing Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za komercjalizację obiektów handlowych.

Opis stanowiska

  • Udział w formułowaniu strategii wynajmu portfela handlowego
  • Odpowiedzialność za pełen proces komercjalizacji
  • Aktywne poszukiwanie nowych najemców
  • Odpowiedzialność za negocjacje oraz renegocjacje warunków najmu
  • Koordynacja podpisywania umów z najemcami
  • Tworzenie analiz i kalkulacji

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze komercjalizacji obiektów handlowych
  • Silne umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości handlowych (retail parków)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność oraz nastawienie na cel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Kontakt
Karolina Tarniowa
Numer referencyjny
JN-042024-6403063

Sektor
Nieruchomości, Budownictwo
Obszar
Zarządzanie nieruchomościami
Branża
Property
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B