Logistics and Warehouse Manager

Warszawa Stała

Dodano 13/05/2021

  • Firma o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach organizacji

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Organizacja należy do międzynarodowej grupy, w skład której wchodzi niespełna 200 fabryk na całym świecie. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w województwie mazowieckim.

Opis stanowiska

  • Optymalizacja procesów logistycznych,
  • Wdrażanie uprawnień oraz optymalizacji procesów magazynowania,
  • Nadzór nad osiąganiem celów jakościowych i procesowych dla swojego działu,
  • Zarządzanie magazynami wyrobów gotowych i surowców, organizacja transportu,
  • Nadzór nad personelem podległego zespołu, infrastrukturą magazynów oraz prawidłowym obiegiem towarów i dokumentacji magazynowej,
  • Prowadzenie inwentaryzacji oraz odpowiedzialność za poprawne jej rozliczanie,
  • Zapewnienie sprawnej współpracy z działami produkcyjnymi,
  • Zarządzanie urządzeniami do transportu wewnętrznego,
  • Reprezentowanie firmy w czasie audytów zewnętrznych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu Działami Logistyki / Magazynu,
  • Znajomość obsługi komputera - MS Office,
  • Dobra znajomość procesów logistycznych w zakresie magazynowania towarów oraz transportu,
  • Wytrwałość, dążenie do realizacji określonych celów oraz zdolności przywódcze,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz premia menadżerska,
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy, wczasy pod gruszą,
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie.
Kontakt
Jakub Swiderski
Numer referencyjny
JN-042021-2558133

Lokalizacja