Logistics engineer/Logistics/Transport specialist

Kraków Permanent

Dodano 24/03/2022

  • International production company
  • Experienced logistics engineer/specialist

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna lider w swojej branży. Firma działa na sześciu kontynentach.Firma pomaga swoim Klientom zoptymalizować, usprawniać procesy i wydajność ich produktów.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w procesach przetargowym w regionie EMEA w obszarze m.in. wyboru dostawcy usług transportowych pod kątem analizy danych, obsługa platform zakupowych
  • Implementację TMS-a
  • Poprawę jakości obsługi Klienta
  • Przegląd istniejących procedur, polityk i standardów w zakresie procesów wysyłki/magazynowania
  • Udział w standaryzacji procesów, poprawy wydajności i redukcji kosztów logistyki
  • Opracowywanie i wdrażanie znaczących statystyk dotyczących wydajności usług
  • Wsparcie audytów wewnętrznych i zewnętrznych

Profil kandydata

Oczekiwania względem osoby n atym stanowisku:

  • Wyższe wykształcenie np. inżynier logistyki lub w obszarze administracji biznesowej lub pokrewnej dziedziny
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku inżyniera logistyki, specjalisty ds. logistyki/transportu lub kierownika projektów logistycznych w firmie produkcyjnej, dystrybucyjnej lub transportowej
  • Doświadczenie we wdrażaniu TMS & WMS będzie atutem
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (SAP/JDA)
  • Biegła znajomość Ms Excel

Oferujemy

  • Praca w strukturach EMEA
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta obiadowa
  • Dodatek urlopowy
  • Możliwości pracy zdalnej w wymiarze 50/50
  • Wewnętrzny program poleceń
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Kreatywna atmosfera i wspaniali ludzie
Kontakt
Paulina Blaszczyk
Numer referencyjny
JN-032022-5397176

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Logistyka
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Kraków
Rodzaj umowy
Stała