Product Design Engineer

Częstochowa Permanent

Updated on 07/05/2021

  • Udział w procesie projektowania nowych produktów (AutoCAD, SolidWorks);
  • Przynależność do międzynarodowego zespołu R&D;

Naszym Klientem jest duża, międzynarodowa firma produkcyjna dostarczająca swoim Klientom najwyższej jakości produkty.

Firma zlokalizowana jest w okolicy Lublińca.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • udział w procesie projektowania nowych produktów (AutoCAD, SolidWorks);
  • wybór i opracowywanie technologii dla nowych produktów oraz nadzór nad jej wdrożeniem;
  • kontakt z Klientem;
  • tworzenie i aktualizację dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej;
  • wspieranie zespołu projektowego w jego dalszym rozwoju produktu;
  • przeprowadzanie okresowej analizy produktu i dokonanie optymalizacji w projekcie w razie potrzeby.

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika lub pokrewne będą dodatkowym atutem);
  • Dobra znajomość projektowania: (AutoCAD, SolidWorks);
  • Doświadczenie w obszarze projektowania zdobyte najlepiej w firmie o charakterze produkcyjnym;
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2);
  • Komunikatywność i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Samodzielność i zorganizowanie.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji;
  • Praca w zgranym, międzynarodowym zespole w sprzyjającej atmosferze;
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe zależne od kompetencji i doświadczenia.
Kontakt
Krzysztof Tuszynski
Numer referencyjny
JN-042021-2559653

Lokalizacja