Projektant OZE

Warszawa Stała

Updated on 02/07/2024

  • Firma z branży elektroenergetycznej
  • Projektowanie instalacji elektrycznych

Firma oferująca usługi w branży elektroenergetycznej oraz fotowoltaiki. Specjalizuje się w projektowaniu, montażu i uruchamianiu instalacji elektrycznych,

Opis stanowiska

  • Opracowanie projektów Budowlanych oraz Wykonawczych
  • Projekty stacji energetycznych do farm fotowoltaicznych
  • Kontakt operatorami OSD
  • Koordynacja projektów międzybranżowych
  • Weryfikacja danych wejściowych z innych branż
  • Wsparcie procesów realizacyjnych
  • Wsparcie działu przygotowania ofert

  • Wykształcenie techniczne zbliżone profilem do wskazanego stanowiska
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń (elektryczne)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Microsoft Office - Word, Excel
  • Znajomość programów do projektowania (np. AutoCad, Bricscad)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań: sumienność, terminowość, dokładność

Mile widziane:

  • Ukończone szkolenia zbliżone profilem do zakresu pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczeni w projektach stacjach energetycznych SN na potrzeby instalacji PV
  • Doświadczenie w projektach instalacji dużych budynków kubaturowych
  • Doświadczenie w projektach instalacji niskoprądowych i automatyki

Oferujemy

  • Praca biurowa w pełnym wymiarze godzin - etat
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Wszystkie niezbędne materiały do pracy
  • Rozwój zawodowy i praca przy realizacji średnich i dużych kontraktów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
Kontakt
Maciej Tomko
Numer referencyjny
JN-072024-6470051

Sektor
Nieruchomości, Budownictwo
Obszar
Konsulting - Branża energetyczna
Branża
Energy & Natural Resources
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała