Senior Information Security Consultant

Kraków Stała

Updated on 21/06/2024

  • Udział w projektach doradczych i audytach w obszarze bezpieczeństwa informacji
  • Umowa o pracę

Nasz klient specjalizuje się w dostarczaniu usług z zakresu cyberbezpieczeństwa. Ich działalność obejmuje audyty bezpieczeństwa systemów IT, projektowanie i wdrażanie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz ciągłością działania. Oferują również konsultacje i szkolenia związane z ochroną danych i zarządzaniem ryzykiem. Współpracują z różnorodnymi klientami, w tym z firmami z sektora publicznego i prywatnego, zapewniając wysoki poziom wiedzy i profesjonalizmu.

Opis stanowiska

  • Udział w projektach konsultingowych oraz audytach dotyczących bezpieczeństwa informacji i/lub ciągłości działania.
  • Audytowanie, projektowanie i wdrażanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z najlepszymi praktykami i wymogami prawnymi.
  • Audytowanie, projektowanie i wdrażanie Systemu Zarządzania Ciągłością Działania zgodnie z normami i dobrymi praktykami.
  • Opracowywanie polityk, procedur, zasad i instrukcji dotyczących bezpieczeństwa informacji oraz ciągłości działania.
  • Ocena projektów, systemów i aplikacji pod kątem zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa oraz ciągłości działania.
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dotyczących bezpieczeństwa informacji oraz ciągłości działania.

  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa informacji, w tym udział w audytach, analizach ryzyka i wdrożeniach SZBI.
  • Doświadczenie w zarządzaniu ciągłością działania, w tym udział w audytach i wdrożeniach SZCD.
  • Znajomość norm ISO 27000 oraz ISO 22300.
  • Wiedza na temat rozwiązań IT stosowanych w obszarze bezpieczeństwa IT i ciągłości działania.
  • Umiejętności interpersonalne: komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji projektów w firmach konsultingowych.
  • Certyfikat Audytora Wiodącego SZBI wg ISO/IEC 27001 lub gotowość do jego uzyskania.
  • Certyfikat Audytora Wiodącego SZCD wg ISO 22301 lub gotowość do jego uzyskania.
  • Znajomość metodyk i dobrych praktyk zarządzania IT (np. ITIL, COBIT).
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (np. PRINCE2, PMBoK).

Oferujemy

  • Czas na realizację własnych pomysłów.
  • Udział w branżowych konferencjach.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Treningi umiejętności miękkich.
  • Wsparcie merytoryczne i wymiana wiedzy z zespołem
  • Udział w interesujących i ambitnych projektach dla renomowanych polskich i zagranicznych firm
Kontakt
Marta Krzysztofik
Numer referencyjny
JN-062024-6458247

Sektor
Informatyka
Obszar
Bezpieczeństwo
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Kraków
Rodzaj umowy
Stała