Senior Network Administrator

Mazowieckie Perm / Contract B2B

Dodano 16/05/2024

  • Zarządzanie infrastrukturą w organizacji
  • Rozwój w kierunku chmury

O naszym kliencie

Firma z branży technologicznej.

Opis stanowiska

- Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie sieciami LAN,WAN oraz sieciami bezprzewodowymi

- Monitorowanie wydajności sieci i rozwiązywanie problemów,

- Konfiguracja i zarządzanie urządzeniami sieciowymi, takimi jak routery, przełączniki, firewalle i punkty dostępowe

- Konfigurowanie połączeń między chmurą a lokalną infrastrukturą

- Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji sieciowej oraz procedur operacyjnych

- Wsparcie techniczne dla użytkowników i rozwiązywanie incydentów sieciowych

- Planowanie i wdrażanie rozwiązań do rozbudowy infrastruktury sieciowej

- Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub pokrewnej

- Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu sieciami komputerowymi

- Znajomość protokołów sieciowych (TCP/IP, DNS, DHCP, HTTP/HTTPS, VPN)

- Doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu urządzeniami sieciowymi od różnych dostawców

- Doświadczenie w pracy w środowisku chmurowym

- Certyfikaty branżowe, takie jak CCNP, CCIE, JNCIP będą dodatkowym atutem

- Umiejętność pracy w zespole oraz dobre zdolności komunikacyjne

- Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

- Otwartość na pracę w trybie hybrydowym

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania certyfikatów

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z nowoczesną infrastrukturą IT

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

- Pracę w modelu hybrydowym (biuro w Warszawie)

Kontakt
Weronika Kowalska
Numer referencyjny
JN-052024-6426154

Sektor
Informatyka
Obszar
Infrastruktura
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Mazowieckie
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B