Specjalista ds. Logistyki (Inwestycja Greenfield)

Gliwice Permanent

Dodano 07/02/2022

  • Specjalista ds. logistyki z językiem angielskim
  • Udział w rozwoju nowego zakładu produkcyjnego (Greenfield)

Firma produkcyjna działająca w ponad 10 krajach na całym świecie otwiera właśnie kolejny zakład produkcyjny (Greenfield). Nasz klient jest jednym z głównych dostawców technologii dla branży automotive, medycznej, przemysłowej oraz telekomunikacyjnej.

Opis stanowiska

  • Planowanie wysyłek w oparciu o dostępność produktów i zapotrzebowania klienta
  • Przygotowanie dokumentów wysyłkowych (dokumenty dostawy, CRM, faktury, dokumenty exportowe)
  • Śledzenie przesyłek w celu zapewnienia jak najwyższej terminowości dostaw
  • Koordynacja procedur logistycznych w celu maksymalizacji jakości dostaw
  • Dostarczanie informacji klientom i obsłudze klienta o statusie ich przesyłek
  • Prowadzenie ewidencji dostaw w systemie ERP
  • Kontakt ze spedytorami, agencją celną i magazynem

Profil kandydata

  • Doświadczenie w logistyce lub na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość systemów zarządzania transportem,
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Biegłość w obsłudze MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ciągle budujących się strukturach przedsiębiorstwa.
  • Przyjazna i zespołowa atmosfera pracy oraz otwarta i bezpośrednia komunikacja.
  • Możliwość wzięcia aktywnego udziału w kształtowaniu nowo powstającego zakładu produkcyjnego.
Kontakt
Justyna Choroba
Numer referencyjny
JN-022022-5249283

Sektor
Logistyka
Obszar
Produkcja
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Gliwice
Rodzaj umowy
Stała