Staż w zespole Property & Construction

Warszawa Temporary

Updated on 11/03/2022

  • Aktywne wsparcie realizowanych projektów rekrutacyjnych dla rynku nieruchomości
  • Możliwość awansu na stanowisko Konsultanta

W ramach zespołu Property & Construction prowadzimy procesy rekrutacyjne dla firm deweloperskich, funduszy inwestycyjnych, firm budowlanych oraz firm doradczych działających rynku. Poszukujemy osoby, która będzie wspierała zespół konsultantów w zakresie prowadzonych rekrutacji na stanowiska techniczne, komercyjne oraz zarządcze (m.in. Project Manager, Leasing Manager, Asset Manager oraz wiele innych). Intencją programu stażowego jest przygotowanie osoby do pracy na stanowisku Konsultanta.

Opis stanowiska

  • Wsparcie zespołu w prowadzonych projektach rekrutacyjnych
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi rekrutacyjnych
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami
  • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych
  • Sporządzanie raportów oraz opisów stanowisk
  • Przygotowanie analiz rynkowych
  • Bieżące aktualizowanie bazy danych kandydatów oraz klientów

Profil kandydata

  • Posiadanie statusu studenta
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie na rynku nieruchomości / budownictwa lub w obszarze HR
  • Duże zaangażowanie w pracę oraz nastawienie na rozwój
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w jednym z najlepszych zespołów rekrutacyjnych w Polsce
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia, wspartego licznymi szkoleniami
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie
Kontakt
Piotr Sulerzycki
Numer referencyjny
JN-072021-2936612

Sektor
Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
Obszar
Rekrutacja i pozyskiwanie talentów
Branża
Business Services
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Tymczasowa