Supply Chain Manager

Podkarpackie Permanent

Updated on 17/09/2021

  • Międzynarodowa firma produkcyjna
  • Doświadczony Supply Chain Manager

O naszym kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie strategii łańcucha dostaw, zarządzanie budżetem działu
  • Zarządzanie ludźmi
  • Analizowanie przepływów wewnętrznych w celu rekomendacji zmian mających na celu ich ulepszenie
  • Zdefiniowanie i optymalizacja procesów łańcucha dostaw
  • Projektowanie procedur i procesów łańcucha dostaw
  • Optymalizacja kosztów
  • Definiowanie potrzebnych wskaźników KPI
  • Raportowanie o efektywności łańcucha dostaw

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie min. 5 lat w zarządzaniu łańcuchem dostaw w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego - w stopniu umożliwiającą swobodną komunikację
  • Znajomość narzędzi Lean Management

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju obszaru łańcucha dostaw
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
Kontakt
Paulina Blaszczyk
Numer referencyjny
JN-092021-3573398

Lokalizacja