Territory Manger - specjalistyczne mikroskopy

Kraków Permanent

Dodano 13/02/2022

  • Sprzedaż, Mikroskopy, Sprzęt medyczny
  • Południe Polski

Dla naszego klienta, globalnej spółki z sektora inwestycyjnego sprzętu medycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko Territory Sales Managera. Region za jaki nasza osoba będzie odpowiedzialna to południowa część Polski (województwa: małopolskie, opolskie, świętokrzyskie i śląskie.

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Promowanie i sprzedaż produktów medycznych (wysokospecjalistycznych mikroskopów) na podległym terenie
  • Ścisła współpraca z naukowcami, KOLs, lekarzami - edukacja w zakresie promowanych produktów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji z klientami
  • Prezentacja produktów, w tym również w trakcie zabiegów medycznych
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń dla personelu medycznego
  • Pomoc w organizacji konferencji, zjazdów i szkoleń dla klientów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie obsługi klienta

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki medyczne i okołomedyczne. Mile widziany ukończony doktorat.
  • Doświadczenie w pracy z mikroskopami lub innym sprzętem medycznym.
  • Doświadczenie w pracy z naukowcami, uniwersytetami lub laboratoriami.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami
  • Otwartość, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów
  • Przedsiębiorczość oraz umiejętności techniczne
  • Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
Kontakt
Magdalena Rozanska
Numer referencyjny
JN-022022-5257521

Sektor
Opieka Zdrowotna/Life Sciences
Obszar
Urządzenia medyczne
Branża
Financial Services
Lokalizacja
Kraków
Rodzaj umowy
Stała