Zastępca Głównego Księgowego (k/m)

Częstochowa Permanent

Dodano 29/06/2022

  • Zastępca Głównego Księgowego, Deputy Chief Accountant, Starszy Księgowy
  • Producent Cementu, Kapitał Zagraniczny, Trębaczewie k/ Działoszyna, woj. łódzkie

Klientem jest wiodący na rynku polskim producent cementu, niemiecka spółka zlokalizowana w Trębaczewie k/ Działoszyna w województwie łódzkim.

Opis stanowiska

  • Uzgadnianie i analiza sald kont księgowych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego
  • Aktywny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych, sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • Księgowanie dokumentów krajowych i zagranicznych
  • Weryfikacja oraz księgowanie dokumentów kosztowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: GUS, US, NBP
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi w trakcie audytów
  • Udział w przygotowywaniu raportów (ERP, Excel)
  • Wsparcie Głównego Księgowego we wszystkich bieżących zadaniach operacyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku zastępcy głównego księgowego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Znajomość systemu ERP oraz pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B1) i/lub niemieckiego
  • Samodzielność oraz pro aktywność w działaniu

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
  • Premie + benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, karta sportowa itp.
  • Możliwość szkoleń zawodowych oraz ścieżkę awansu
Kontakt
Anna Ilczuk
Numer referencyjny
JN-062022-5662368

Sektor
Księgowość, Audyt, Podatki i Doradztwo
Obszar
Księgowość
Branża
Energy & Natural Resources
Lokalizacja
Częstochowa
Rodzaj umowy
Stała
Twoja aplikacja trafi do
Anna Ilczuk