Jesteś tutaj

O Michael Page Human Resources

Od 40 lat firma Michael Page wspiera pracodawców na całym świecie w poszukiwaniu kandydatów na stanowiska specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla, pomagając firmom na sześciu kontynentach budować przewagę konkurencyjną. Cztery dekady naszego doświadczenia na kilkudziesięciu rynkach pozwoliły nam wypracować skuteczne metody dotarcia do największych talentów. Korzystając z pełnego spektrum narzędzi rekrutacyjnych, jesteśmy w stanie precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby firm różnej wielkości – od lokalnych przedsiębiorstw do globalnych korporacji – działających w różnych branżach, sektorach i obszarach rynku.
 
Zespół Human Resources zajmuje się rekrutacją na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze średniego i wyższego szczebla, do pracy w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu najbardziej wymagających procesów rekrutacyjnych i szerokiej sieci kontaktów biznesowych, konsultanci Michael Page Human Resources z sukcesem realizują procesy rekrutacyjne na stanowiska takie, jak:
  • HR Director
  • HR Manager
  • HR Consultant
  • Director of Benefits
  • Director of Compensation
  • Director of Talent Acquisition
  • Diversity Manager
  • Head of Diversity
Poproś o wsparcie w procesie rekrutacji
 
Dla kandydatów
 
Nasi kandydaci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju kariery, wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego oraz dostęp do ofert pracy na poziomie menedżerskim u najbardziej pożądanych światowych pracodawców. Pomożemy ci rozpocząć nowy etap kariery zawodowej oraz w pełni wykorzystać posiadane doświadczenie i kompetencje.
 
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i prześlij swoje CV do konsultantów Michael Page.
 
 

Przydatne artykuły

Najnowsze oferty pracy

Specjalista ds. kadr i płac
Grodzisk Mazowiecki
Permanent
Specjalista ds. kadr i płac
Warsaw
Permanent
Resourcing Specialist with German
Warsaw
Permanent
Koordynator ds. kadr i płac(m/f)
Warsaw
Permanent
Specjalista ds. Administracji Pracowników Tymczasowych (M/K)
Katowice
Permanent
HR Manager (m/f)
Kraków
Permanent
HR Business Partner
Warszawa
Permanent
Payroll Ekspert (m/k)
Ruda Śląska
Permanent
HR Business Partner
Warsaw
Permanent