Jesteś tutaj

O Michael Page Human Resources

Od 40 lat firma Michael Page wspiera pracodawców na całym świecie w poszukiwaniu kandydatów na stanowiska specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla, pomagając firmom na sześciu kontynentach budować przewagę konkurencyjną. Cztery dekady naszego doświadczenia na kilkudziesięciu rynkach pozwoliły nam wypracować skuteczne metody dotarcia do największych talentów. Korzystając z pełnego spektrum narzędzi rekrutacyjnych, jesteśmy w stanie precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby firm różnej wielkości – od lokalnych przedsiębiorstw do globalnych korporacji – działających w różnych branżach, sektorach i obszarach rynku.
 
Zespół Human Resources zajmuje się rekrutacją na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze średniego i wyższego szczebla, do pracy w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu najbardziej wymagających procesów rekrutacyjnych i szerokiej sieci kontaktów biznesowych, konsultanci Michael Page Human Resources z sukcesem realizują procesy rekrutacyjne na stanowiska takie, jak:
  • HR Director
  • HR Manager
  • HR Consultant
  • Director of Benefits
  • Director of Compensation
  • Director of Talent Acquisition
  • Diversity Manager
  • Head of Diversity
Poproś o wsparcie w procesie rekrutacji
 
Dla kandydatów
 
Nasi kandydaci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju kariery, wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego oraz dostęp do ofert pracy na poziomie menedżerskim u najbardziej pożądanych światowych pracodawców. Pomożemy ci rozpocząć nowy etap kariery zawodowej oraz w pełni wykorzystać posiadane doświadczenie i kompetencje.
 
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i prześlij swoje CV do konsultantów Michael Page.
 
 

Przydatne artykuły

Najnowsze oferty pracy

HR Business Partner
Warszawa
Permanent
HR Manager
Warsaw
Permanent
Payroll Specialist
Warsaw
Permanent
Junior HR Business Partner
Koszalin
Permanent
Specjalista HR & Payroll
Tomaszów Mazowiecki
Permanent
HR Manager
Wrocław
Permanent
HR Contact Center Advisor with Dutch
Warsaw
Permanent
HR Specialist with Swedish
Warsaw
Permanent
Interim Senior HR Manager (FMCG)
Poznań
Permanent