Administration Manager (m/f)

Kraków Stała

Updated on 23/08/2021

  • Umowa o pracę, nieruchomości komercyjne
  • Firma działająca od 2009 roku, kapitał polski

Klientem jest deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2009 roku niezmiennie pozostaje firmą o 100% polskim kapitale.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie efektywnego przepływu informacji oraz dbanie o prawidłową komunikację między centralą a wszystkimi oddziałami firmy w Polsce i zagranicą
  • Dbałość o kontakt z zewnętrznymi dostawcami
  • Działania z zakresu kontroli kosztów administracyjnych w tym sporządzanie raportów zarządczych
  • Dbałość o właściwy stan techniczny środków trwałych wyposażenia firmy oraz nadzór i obsługa floty samochodowej
  • Wdrażanie projektów administracyjnych wynikającymi z realizacji strategii rozwoju firmy, stała współpraca z innymi działami, m.in. Działem HR, Księgowości i Marketingu
  • Wdrażanie najlepszych praktyk, w tym automatyzacja i digitalizacja działań administracyjnych oraz dbałość o stały rozwój Zespołu

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze administracji
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - wykorzystywany w codziennej komunikacji w formie pisemnej i ustnej
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całej Polski

Oferujemy

  • Praca w organizacji, która jest otwarta na inicjatywę, możliwość współtworzenia rozwoju firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Różnorodny pakiet Benefitów Pracowniczych
Kontakt
Anna Ilczuk
Numer referencyjny
JN-072021-2940087

Lokalizacja
Rodzaj umowy
Twoja aplikacja trafi do
Anna Ilczuk