Analityk Biznesowo - Systemowy

Warszawa Kontrakt B2B praca zdalna

Dodano 06/02/2024

  • Elastyczny czas pracy
  • Współpraca przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań

O naszym kliencie

Naszym klientem jest przedsiębiorstwo medialno-rozrywkowe.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów aplikacji oraz udział w realizacji wdrożeń systemów informatycznych.
  • Pozyskiwanie, analiza i dokumentowanie wymagań na poziomie biznesowym i systemowym od klientów wewnętrznych, współpraca z kluczowym obszarem biznesowym w ramach organizacji.
  • Projektowanie rozwiązań niezbędnych do realizacji potrzeb biznesowych oraz zapewnienia technologicznej innowacyjności, na poziomie architektury rozwiązań IT oraz analizy biznesowej i systemowej.
  • Wariantowa analiza technicznej wykonalności projektów, analiza SWOT dla każdego z wariantów
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej, wdrażanie nowych funkcjonalności i aplikacji
  • Dbanie o spójność architektury IT oraz integracji w ramach systemów wspierających wiele kluczowych obszarów biznesowych organizacji.
  • Współpraca z Klientami wewnętrznymi w celu doboru optymalnych rozwiązań informatycznych i organizacji procesów biznesowych
  • Wsparcie Delivery Managerów w realizacji projektów rozwojowych
  • Wsparcie Administratorów Aplikacji w rozwiązaniu problemów i błędów związanych z systemami i platformami technicznymi
  • Wsparcie w procesie testów i wdrożeń nowych rozwiązań na środowiska testowe i produkcyjne
  • Stałe dążenie do optymalizacji i podnoszenia jakości funkcjonowania systemów i platform pod kątem ich efektywnego wykorzystania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu i budowie systemów informatycznych.
  • Angielski B2
  • Wykształcenie wyższe - kierunki techniczne lub informatyczne
  • Znajomość języków i narzędzi wspomagających projektowanie (UML, BPMN), architektury IT (TOGAF, Archimate) narzędzia CASE (preferowany Enterprise Architect).
  • Podstawowa znajomość programowania - preferowane języki: Java, TypeScript, .Net (nie jest wymagana biegłość).
  • Ogólna wiedza z zakresu programowania oraz szeroko rozumianego IT.
  • Mile widziana znajomość metodologii zarządzania projektami (standardowe i adaptacyjne) oraz certyfikaty z zakresu: UML, BPMN, TOGAF, ArchiMate.

Oferujemy

  • Praca hybrydowa (minimum 2 dni w biurze w Warszawie)
  • B2B Kontrakt
  • Interesujące projekty
Kontakt
Karolina Strzoda
Numer referencyjny
JN-022024-6325824

Sektor
Informatyka
Obszar
Rozwój systemów IT
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Twoja aplikacja trafi do
System pracy
praca zdalna