Analityk Biznesowy z językiem niemieckim

Opole Stała

Updated on 08/02/2022

  • Nowa rola w strukturze
  • Samodzielne decyzyjne stanowisko w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej

Naszym klientem jest stale rozwijająca się międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Opolu, która poszukuje doświadczonej i ambitnej osoby, chętnej do objęcia nowej roli w strukturze organizacji - Analityka Biznesowego z językiem niemieckim.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i analiza wymagań biznesowych
  • Bezpośrednia współpraca projektowa z wewnętrznym klientem na poziomie regionalnym oraz lokalnym
  • Optymalizacja rozwiązań i narzędzi wewnątrz organizacji
  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji
  • Bieżąca kontrola realizacji aktualnie prowadzonych projektów
  • Przeprowadzanie kompletnych analiz biznesowych i finansowych
  • Tworzenie odpowiednich narzędzi komunikacji na podstawie raportów
  • Odpowiedzialność za wsparcie biznesowe zarówno na poziomie lokalnym jak i regionalnym

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym - warunek konieczny
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale Controllingu lub Analiz
  • biegła obsługa programu Microsoft Excel (mile widziana znajomość Power Query)
  • doświadczenie w pracy z narzędziami BI
  • doświadczenie w analizowaniu dużych zbiorów danych z wykorzystaniem SQL, DAX, MDX
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania odpowiednich wniosków
  • wysokie kompetencje interpersonalne
  • samodzielność, kreatywność, umiejętność działania w zespole

Oferujemy

  • Możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
Kontakt
Mikolaj Brzozowski
Numer referencyjny
JN-122021-4553657

Sektor
Księgowość, Audyt, Podatki i Doradztwo
Obszar
Analizy biznesowe
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Opole
Rodzaj umowy
Stała