Analityk Danych

Warszawa Stała / Kontrakt B2B praca zdalna

Updated on 07/12/2023

  • Branża finansowa
  • SQL, PowerBI, Python

Naszym klientem jest technologiczna firma finansowa, która jest na polskim rynku od ponad 10 lat. W związku z rozwojem zespołu IT poszukują osoby na stanowisko analityka danych.

Opis stanowiska

  • Projektowanie i tworzenie złożonych zapytań SQL do ekstrakcji, transformacji i ładowania danych
  • Tworzenie raportów i wizualizacji danych w narzędziu Microsoft Power BI
  • Zbieranie i analizowanie danych z różnych źródeł w celu identyfikacji trendów i wzorców
  • Wykorzystanie języka programowania Python do tworzenia skryptów analitycznych i automatyzacji procesów

Profil kandydata

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w roli Analityka Danych
  • Zaawansowana znajomość języka SQL i umiejętność tworzenia złożonych zapytań
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów i wizualizacji danych w narzędziu Microsoft Power BI
  • Umiejętność analizy danych i generowania wniosków biznesowych
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

Mile widziane

  • Umiejętność programowania w języku Python w celu automatyzacji zadań analitycznych
  • Doświadczenie w branży finansowej

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pakiet szkoleń
  • Praca hybrydowa (2/3)
Kontakt
Weronika Domagala
Numer referencyjny
JN-102023-6218780

Sektor
Informatyka
Obszar
Analizy danych
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B
Twoja aplikacja trafi do
System pracy
praca zdalna