Cloud Data Architect

Mazowieckie Stała / Kontrakt B2B praca zdalna

Updated on 09/04/2024

  • Projektowanie architektury danych
  • Doświadczenie w Azure, AWS, dbt i Databricks,

Naszym Klientem jest firma, która specjalizuje się w rozwiązaniach z obszarów Data Science & AI.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie strategii, dotyczącej danych w chmurze ,
  • Projektowanie architektury danych w Microsoft Azure,
  • Kierowanie działaniami w zakresie integracji danych i procesów ETL,
  • Wykorzystywanie Azure, dbt i Databricks do różnych rozwiązań analitycznych,
  • Utrzymanie standardów zgodności oraz bezpieczeństwa danych w środowiskach chmurowych,
  • Optymalizacja rozwiązań w celu zwiększenia efektywności kosztowej,
  • Tworzenie kompleksowej dokumentacji, dotyczącej architektury danych i rozwiązań.

Profil kandydata

  • + 10 lat doświadczenia zawodowego w obszarze danych,
  • + 2 lata doświadczenia na stanowisku architekta lub senior konsultanta z naciskiem na rozwiązania AWS,
  • Wykształcenie informatyczne bądź pokrewne,
  • Doświadczenie w Azure, Databricks,
  • Znajomość Pythona, PySpark, SQL
  • Ugruntowana wiedza na temat usług danych w chmurze, hurtowni danych, technologii Big Data i procesów ETL,
  • Rozumienie architektury danych, projektowania aplikacji, inżynierii systemów i integracji,
  • Otwarcie na pracę w wielu różnych technologiach,
  • Mile widziana znajomość narzędzi do wizualizacji danych (np. Power BI, Tableau),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - poziom C1.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w środowisku, wykorzystującym najnowsze technologie na rynku,
  • Możliwość pracy hybrydowej (Warszawa) lub zdalnej
  • Elastyczność w zakresie godzin pracy i preferowanej formy umowy
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Nieograniczony dostęp do platformy edukacyjnej Udemy
  • Certyfikatowe programy szkoleniowe oraz programy rozwoju talentów
Kontakt
Weronika Kowalska
Numer referencyjny
JN-042024-6384520

Sektor
Informatyka
Obszar
Architektura IT
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Mazowieckie
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B
Twoja aplikacja trafi do
System pracy
praca zdalna