Commodity Buyer - Direct - Strategiczna strona zakupów

Gliwice Stała

Dodano 25/05/2022

  • Obszar zakupów direct
  • Strategiczna strona zakupów - Sourcing, część komercyjna, negocjacje

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnego gracza na rynku, zlokalizowanego w Gliwicach poszukujemy Commodity Buyera. Głowny obszar zakupowy to commodity plastikowe, metalowe oraz elementy złączne. Firma oferuje możliwość pracy hybrydowej oraz elastyczne godziny pracy.

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałej współpracy z dostawcami
  • negocjowanie warunków współpracy oraz warunków komercyjnych z dostawcami
  • zabezpieczanie zarówno kwestii nowych projektów jak i produkcji seryjnej
  • proaktywna działalność znierzająca do obniżenia kosztów zakupówych (saveingi)
  • budowanie i kształtowanie strategii zakupowych dla podległych grup asortymentowych
  • analiza rynku pod kątem poszukiwania potencjalnych dostawców dla wybranych kategorii i ich wdrażanie do bazy dostawców + sourcing
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi dostawcami
  • prowadzenie oceny dostawców oraz wdrażanieusprawnień we współpracy z dostawcami

  • minimum 2/3-letnie doświadczenie po strategicznej stronie zakupów
  • doświadczenie w działaniach komercyjnych - sourcing, negocjacje, longtermowe zabezpieczanie projektów/produkcji seryjnej
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • nastawienie na optymalizację działań i działań saveingowych
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz analityczne
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemu typu MRP/ERP

Oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opieka medyczna
  • Karta Sportowa
Kontakt
Bartlomiej Jurok
Numer referencyjny
JN-052022-5624247

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zakupy produkcyjne (bezpośrednie)
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Gliwice
Rodzaj umowy
Stała