Cost Manager ds. Fit-Out (Instalacje Sanitarne)

Warszawa Stała / Kontrakt B2B

Updated on 13/05/2024

  • Kosztorysowanie projektów aranżacji wnętrz komercyjnych
  • Praca po stronie właściciela nieruchomości komercyjnych

Dla naszego klienta - spółki działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych, prowadzącej swoją działalność w kilku krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE), poszukujemy osoby na stanowisko Cost Managera ds. fit out (wsparcie instalacji sanitarnych).

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i analiza wycen oraz budżetów inwestycyjnych dla prac fit-out office i retail, capex w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Sporządzanie zapytań ofertowych, weryfikacja poprawności ofert składnych przez wykonawców i dostawców oraz ich analiza i porównywanie,
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z wykonawcami i dostawcami przy udziale project managera
  • Przedmiarowanie i przygotowywanie kalkulacji robót budowlanych i instalacyjnych,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz wyszukiwanie optymalnych rozwiązań zamiennych value engineering,
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami realizacji oraz leasingu,
  • Przygotowanie harmonogramów, kalkulacja kosztów pośrednich,
  • Udział w negocjacjach techniczno-handlowych z najemcami oraz wykonawcami.

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek instalacje sanitarne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy projektach fit-out office i retail,
  • Umiejętności analityczne i rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Dobra znajomość MS Office, MS Project, CAD,
  • Prawo jazdy kat. B. (projekty na południu Polski),
  • Umiejętność zarządzania czasem i samodzielność działania,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proaktywne podejście.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B bądź UoP
  • Bogaty pakiet socjalny
Kontakt
Karolina Tarniowa
Numer referencyjny
JN-052024-6418530

Sektor
Nieruchomości, Budownictwo
Obszar
Estymacje kosztów
Branża
Property
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B