Customer Service Representative with Italian

Warszawa Stała

Updated on 17/09/2021

  • Międzynarodowa organizacja
  • Order Management

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukujemy osób na stanowisko Customer Service Representative, która będzie odpowiedzialna za nadzorowanie dostawy towaru do klienta biznesowego.

Opis stanowiska

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem biznesowym w języku włoskim i angielskim,
  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu,
  • Monitorowanie procesu dostawy towaru do klienta,
  • Weryfikowanie dostępności towaru, śledzenie przesyłek,
  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów i wystawianie faktur,
  • Współpraca z działem sprzedaży, logistyki, księgowości i zakładem produkcyjnym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu logistyka lub ekonomia,
  • Min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego - order management,
  • Umiejętność pracy w zmiennym, dynamicznym środowisku,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Biegła znajomość języka włoskiego - warunek konieczny,
  • Znajomość systemu ERP mile widziana

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Benefity: karta sportowa, poszerzony pakiet opieki medycznej, możliwość pracy zdalnej.
  • Praca w centrum Warszawy
Kontakt
Olaf Adam Rutkowski
Numer referencyjny
JN-092021-3574093

Lokalizacja