Customer Service Specialist z j. angielskim

Warszawa Stała

Updated on 25/07/2022

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Praca z językiem angielskim

Dla naszego klienta, firmy działającej w branży elektrotechniki, poszukujemy osoby na stanowisko Customer Service Specialist z językiem angielskim.

Opis stanowiska

  • Posprzedażowa obsługa klienta biznesowego
  • Komunikacja z klientem w zakresie dostępności produktów, statusu zamówienia, wsparcia technicznego
  • Nadzorowanie przebiegu dostawy zamówień, reagowanie w przypadku opóźnień
  • Wprowadzanie nowych profili klientów do systemu
  • Monitorowanie i realizacja zamówień klientów
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Odświeżanie kontaktów biznesowych z klientami

  • Minimum roczne doświadczenie w posprzedażowej obsłudze klienta
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowotne
  • Możliwość pracy hybrydowej
Kontakt
Emilia Kasak-Kania
Numer referencyjny
JN-052022-5624801

Sektor
Customer Service
Obszar
Wsparcie sprzedaży
Branża
Business Services
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała