Customer Service Specialist

Warszawa Stała

Dodano 09/07/2021

  • Posprzedażowa obsługa klientów
  • Firma z branży automotive

Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się firma z branży automotive. Organizacja w związku z rosnącą liczba klientów poszukuje osób na stanowisko Customer Service Specialist.

Opis stanowiska

  • Współpraca z klientami biznesowymi z branży automotive w zakresie obsługi posprzedażowej
  • Przygotowanie ofert w oparciu o techniczne zapotrzebowanie klienta
  • Współpraca z magazynem, zakładem produkcyjnym oraz firmami transportowymi
  • Mailowy i telefoniczna współpraca z klientami w języku angielskim
  • Dosprzedaż dodatkowych produktów/usług bieżącym klientom

  • Min. 2 letnie doświadczenie w posprzedażowej obsłudze klienta biznesowego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doskonałej zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem
  • Znajomość branży automotive będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Premie kwartalną
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji
Kontakt
Judyta Podlasinska
Numer referencyjny
JN-112020-1558167

Lokalizacja