Data Warehouse Administrator

Gdańsk Stała

Dodano 19/08/2021

  • Bazy danych analiza i rozwój
  • Flagowa marka której misją jest zaspokajanie wszystkich potrzeb turystycznych

Flagowa marka której misją jest zaspokajanie wszystkich potrzeb turystycznych Polaków, dlatego stale rozwijają swoje produkty. Serwis internetowy oraz sieć salonów stacjonarnych na terenie całego kraju to miejsca, w których Polacy porównują i kupują wycieczki przy wsparciu doświadczonych doradców wakacyjnych.

Opis stanowiska

  • zarządzanie, rozwój i optymalizacja firmowej hurtowni danych opartej na stacku SQL Server
  • kontrola jakości i spójności danych z systemami CRM
  • projektowanie procesów ETL
  • bieżąca współpraca z wewnętrznymi klientami biznesowymi

Profil kandydata

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość SSAS
  • bardzo dobra znajomość SQL Server
  • doświadczenie w optymalizacji i rozwoju systemów opartych na OLAP
  • bardzo dobra znajomość MDX
  • bardzo dobra znajomość SQL

Oferujemy

  • wsparcie w okresie wdrożenia
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • infografika z benefitami
Kontakt
Wojciech Rawski
Numer referencyjny
JN-082021-2956515

Lokalizacja