Delivery Manager

Warszawa Kontrakt B2B praca zdalna

Updated on 24/06/2024

  • Praca hybrydowa ( min. 2 dni w biurze)
  • b2b

O naszym kliencie

Nasz klient jest jedną z wiodących firm w branży medialnej.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za cały cykl zycia produktu zarówno na etapie wdrożenia, jak i utrzymania;
  • Tworzenie rocznych RoadMap, automatyzacji procesów biznesowych na bazie analizy potrzeb biznesowych;
  • Zarządzanie dostarczaniem automatyzacji procesów biznesowych;
  • Monitorowanie i koordynowanie prac realizowanych przez zespół projektowy (w tym dostawców IT);
  • Identyfikowanie oraz uzgadnianie produktów prac projektowych;
  • Koordynacja komunikacji z klientami;
  • Przygotowanie szacunkowych wycen prac programistycznych i testowych;
  • Tworzenie i opracowywanie wymagań funkcjonalno-technicznych;
  • Koordynowanie i wspieranie testów IT oraz testów UAT, w tym przygotowywanie scenariuszy testów;
  • Analizowanie i rozwiązywanie incydentów oraz problemów zgłaszanych do III linii wsparcia IT;
  • Dbanie o komunikację w projektach (tygodniowe raportowanie prowadzonych projektów);
  • Monitorowanie trendów technicznych i technologicznych w ramach wspierania potrzeb biznesowych i rozwijanych produktów;
  • Tworzenie dokumentacji architektury systemów oraz dokumentacji procesów biznesowych;
  • Tworzenie dokumentacji wymagań biznesowych dotyczących nowej potrzeby biznesowej.

Nice to have:

  • Wiedza związana z zarządzaniem cyklem życia produktu;
  • Doświadczenie w pracy w Jirze oraz Confluence.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze wytwarzania i dostarczania produktów IT;
  • Angielski na poziomie komunikatywnym (B2);
  • Możliwość pojawiania się w biurze na minimum 2 dni.

Oferujemy

  • Umowa B2B;
  • Praca hybrydowa - 2 dni w biurze (Warszawa).
Kontakt
Karolina Strzoda
Numer referencyjny
JN-052024-6432329

Sektor
Informatyka
Obszar
Zarządzanie projektami IT
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Twoja aplikacja trafi do
System pracy
praca zdalna