Demand Planner

Warszawa Stała

Dodano 29/07/2021

  • Międzynarodowa firma z branży FMCG
  • Aktywny udział w globalnych procesach S&OP

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z FMCG.
Organizacja jest jednym z liderów w swojej branży.
Klient cieszy się świetną renomą zarówno pośród konsumentów, jak również pracowników.

Opis stanowiska

  • Długoterminowe spojrzenie na przegląd popytu w horyzoncie od 4 do 36 miesięcy,
  • Analizy efektywności KPI - FA, BIAS, OTIF,
  • Aktywne uczestniczenie w procesie S&OP oraz uzgadnianie optymalnych prognoz sprzedaży we współpracy z przedstawicielami różnych zespołów,
  • Analizowanie danych historycznych, trendów, sezonowości oraz efektywności promocji w celu opracowywania poprawnych prognoz,
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby innych działów i zarządu

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, logistyka, zarządzanie i pokrewne,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w planowaniu popytu,
  • Bardzo dobra znajomość procesów w obszarze łańcucha dostaw,
  • Rozwinięte zdolności analityczne (analiza procesów oraz złożonych wskaźników biznesowych),
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Znajomość systemów służących do planowania popytu (ERP),
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Współpracę w długiej perspektywie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów,
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
Kontakt
Olaf Adam Rutkowski
Numer referencyjny
JN-072021-2952032

Lokalizacja