Developer SQL

Warszawa Stała

Updated on 29/01/2024

  • Bardzo dobra znajomość bazy SQL
  • Praca w branży finansowej

Dla naszego klienta z branży finansowej i poszukujemy doświadczonego Specjalisty/ Developera SQL (zespół Data Science), który będzie odpowiedzialny za zarządzanie bazami danych oraz zapewnienie efektywnego przetwarzania danych i raportowania. Jeśli jesteś ekspertem w obszarze SQL i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opis stanowiska

  • Projektowanie, optymalizacja i utrzymanie baz danych.
  • Tworzenie i wdrażanie skryptów SQL.
  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów związanych z bazami danych.
  • wykorzystanie języka programowania Python do tworzenia skryptów analitycznych i automatyzacji procesów.
  • Opracowywanie raportów i analizy danych finansowych.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL.
  • Znajomość języka SQL i umiejętność tworzenia efektywnych zapytań.
  • Doskonałe umiejętności analityczne.
  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie z Power BI.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży finansowej.
  • Wynagrodzenie: 8 000 zł - 14 000 zł brutto
  • Pracę w profesjonalnym zespole.
  • Dostęp do innowacyjnych technologii i narzędzi związanych z bazami danych SQL.
  • Praca w systemie hybrydowym w atrakcyjnej lokalizacji.

Kontakt
Magda Tarkowska
Numer referencyjny
JN-112023-6238440

Sektor
Informatyka
Obszar
Analizy biznesowe
Branża
Technology & Telecoms
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Stała