Tax Advisor - Private Client - Reputable Law Firm

Warszawa Kontrakt B2B

Updated on 10/01/2024

  • renomowana rozpoznawalna kancelaria prawna
  • minimum 7 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym

Naszym Klientem jest prężnie działająca kancelaria prawna, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Tax Advisor. Lokalizacja to centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Tworzenie spersonalizowanych struktur sukcesyjnych i reorganizacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów
  • Udział w projektach merytorycznych obejmujących kwestie podatkowe, takie jak: CIT, PIT, opodatkowanie restrukturyzacji, podatki międzynarodowe, exit tax, CFC, MDR
  • Samodzielne kierowanie projektami we współpracy z młodszymi członkami zespołu
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem oraz uczestnictwo w spotkaniach
  • Sporządzanie memorandum sukcesyjnych i reorganizacyjnych, opinii prawno-podatkowych oraz wniosków o interpretacje podatkowe
  • Współpraca z doradcami zagranicznymi w ramach prowadzonych projektów
  • Rozwijanie praktyki poprzez spotkania z potencjalnymi Klientami i dostosowywanie ofert do ich indywidualnych potrzeb
  • Opracowywanie statutów polskich i zagranicznych fundacji prywatnych
  • Świadczenie doradztwa podatkowego i prawnego dla zamożnych osób indywidualnych, współpracując ściśle z innymi praktykami Kancelarii

  • Znajomość prawa podatkowego oraz kodeksu spółek handlowych
  • Wyższe wykształcenie prawnicze
  • Minimum 7 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym
  • Uprawnienia radcy prawnego albo adwokata lub doradcy podatkowego
  • Znajomość ustawy o fundacji rodzinnej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta oraz umiejętność identyfikacji jego potrzeb
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i dobro Klienta
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów oraz zarządzaniu zespołem

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, renomowane kancelarii prawnej
  • Atrakcyjne warunki finansowe w oparciu o kontrakt B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do zajęć języka angielskiego, szkolenia merytoryczne, wyjścia integracyjne
Kontakt
Aleksandra Pugawko
Numer referencyjny
JN-022023-5929526

Sektor
Prawo
Obszar
Prawo podatkowe
Branża
Business Services
Lokalizacja
Warszawa
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B