Dyrektor Oddziału

Gdańsk Stała / Kontrakt B2B

Updated on 05/12/2023

  • deweloper mieszkaniowy
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji projektów

O naszym kliencie

Naszym klientem jest znany deweloper mieszkaniowy.

Opis stanowiska

- nadzór nad realizacją projektów mieszkaniowych zgodnie ze strategią spółki, przyjętym budżetem oraz harmonogramem

- dbałość o odpowiednie relacje z generalnym wykonawcą oraz podwykonawcami

- identyfikacja potencjalnych ryzyk przy realizacji projektów oraz wdrażanie odpowiednich zmian i rozwiązań

- nadzór merytoryczny nad dokumentacją techniczną oraz zawieranymi umowami

- raportowanie przebiegu prowadzonych projektów

- zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu

- min. 5-letnie doświadczenie zawodowe przy realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie Trójmiasta

- znajomość lokalnego rynku nieruchomości

- kierunkowe wykształcenie wyższe

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem i rozwinięte kompetencje managerskie

Oferujemy

- samodzielność oraz możliwość dużego rozwoju merytorycznego

- umowa o pracę lub kontrakt B2B

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pakiet benefitów

Kontakt
Sonia Andruszkiewicz
Numer referencyjny
JN-082023-6155212

Sektor
Nieruchomości, Budownictwo
Obszar
Zarządzanie projektami
Branża
Property
Lokalizacja
Gdańsk
Rodzaj umowy
Stała / Kontrakt B2B