Dyrektor Zakupów (automotive)

Kluczbork Stała

Updated on 16/04/2024

  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zakupami w branży automotive (EMEA)
  • SIlne kompetencje menadżerskie, ENG min. C1, duża znajomość branży

Klientem jest międzynarodowa firma z zakresu produkcji komponentów do aut osobowych, posiadająca Klientów na całym i dostawców na całym świecie.

Opis stanowiska

Do zadań Dyrektora należeć będą:

  • współtworzenie lokalnych i globalnych struktur działu zakupów,
  • zarządzanie w obrębie zaopatrzenia komponentów na produkcję,
  • delegowanie zadań i monitorowanie wyników pracy działu,
  • odpowiedzialność za zakupy krytyczne i zakupy materiałowe,
  • generowanie costsavingów w obszarach zakupów direct / indirect
  • ścisła współpraca z pionem zarządzającym Grupy

Profil kandydata

Kandydat do tej roli powinien mieć:

  • min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zakupami w branży automotive
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku produkcyjnym - region EMEA
  • posiadać znajomość norm jakościowych i procesów zachodzących w automotive: IATF 16949, PPAP, Lean Management, Kanban, Just in Time, Just in Sequence
  • posiadać wysokie umiejętności miękkie pozwalające kierować zespołem
  • b. dobrze komunikować się w j. angielskim
  • komunikacja w j. niemieckim będzie dodatkowym atutem
  • posiadać duże doświadczenie w pracy z danymi (Ms Excel, programy klasy ERP)

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 320 - 480 tys. zł / rocznie (brutto)
  • samochód klasy D na użytek prywatny
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • możliwość pracy hybrydowej i elastyczność czasu pracy

Kontakt
Igor Charytanowicz
Numer referencyjny
JN-042024-6390246

Sektor
Zakupy i Łańcuch Dostaw
Obszar
Zakupy (B&M)
Branża
Industrial / Manufacturing
Lokalizacja
Kluczbork
Rodzaj umowy
Stała